İzmir yüzme
|  
 
 
telef
telef
facebook
twitter

 
YÜZME KURSU

Çocuklarla grup dersi yapmıyoruz...Türkiye de ve İzmir de ilk bu programlari baslatan kişi Baş yüzme Antrenörü Ömer Hoca ile kesin yüzme.İstanbuldan bize yönlendirme yapan yüzme antrenörlerine teşekkür ediyorum.

Sabah 10:30 ile gece 21:00 arasında arayıp bilgi alabilirsiniz.Lütfen burayı okuyarak arayın.

Çocuklar için en iyisi bire bir özel ders aldırın ki su korkuları olmasın.Menderes Ayrancılar torbalı ve gaziemir balçova hadi yüzmye.

Lütfen Deneyimli tecrübeli işini iyi bilen antrenörleriz.

Pedegojik formasyonu yoktur, beden eğitimi öğretmeni değil hal böyleyken siz kendinize ve çocuğunuza Antrenör olmayan birine Çocuklarınızı teslim mi ediceksiniz?Bulunduğu havuz Çankaya Alsancak bölgesindeki 5 yıldızlı otel dir.Bahsettiği otele lütfen dikkat edin araştırmadan bilgi edinmeden bu tür yerlerden uzak durun.Lütfen havuzda ehliyet gibi görmek isteyin yada gerekli kurumlar olan savcılık ve polise bildiriniz.Özel yüzme dersinde size çok indirim yapan veya promosyonla sizi etkilemeye çalısan insanların ders içeriğinde hiç bir şey olmadıgını göreceksiniz.Çocuklarla olan yüzme derslerimiz 3 yaşını doldurmuş ve üstü yüzme derslerini kapsamaktadır. 2 ve 3 yaş için grup dersleri yoktur sadece özel ders yapmaktayız.Alışıla gelmeşin dışına cıkıp 4 yaşını beklemeden çocukları suyla tanıştırın.4 yaş yüzmede suya olan adaptasyonları çok riskli olduğu için küçük yaşlarda bunu kazandırmayı önecelik edinmiş bir ekibiz. Öncelikli hedefimiz çocukların küçük yaşta su sevgisini oluşturmak.Velilerin ne kadar cabuk ve beklentileri yüksek olsa dahi sabırlı olmaları gerek 4 yaş ve üstü grup derslerine alınırken daha küçükler ancak özel ders şeklinde eğitime alınmaktadırlar. Grup derslerimiz bu yaz yapılmayacaktır.Sadece kendi grubunu olusturanlar gelebilirler.Kendi gruplarınızı oluşturabilirsiniz.Tel:0 545 514 61 75   Kendi grubunuzu oluşturup gelebilirisiniz.Haydi herkes yüzmeye !!Yüzme vazgeçemiyeceginiz bir spor dalıdır.Çocuk gruplarını kendiniz oluşturup ders alabilirsiniz.

YAZ DÖNEMİ ÇOCUK GRUP DERSLERİ 2019 İPTAL EDİLMİŞTİR.KESİNLİKLE ÇOCUK GRUP DERSİ YAPMIYORUZ

ÖZEL DERS YOĞUNLUĞUNDAN DOLAYI İPTAL EDİLMİŞTİR.

HAFTA İÇİ

Pazartesi Çarşamba Cuma    haftada 3 gün 8 ders yada 6 ders

Salı Perşembe                     haftada 2 gün 6 ders

   

 

 

 

Çocuklar için yüzme üç şekilde uygulanmaktadır.

1- Özel ders parogramları kişinin gün ve saatine uygun düzenlenir. 

2-Yarı özel ders şeklinde en fazla 4 kişiyle program alınır gün ve saat kişinin işteğine uygun düzenlenir ve ders kaybı yaşanmaz. 4 kişi 5 saatlik yarı özel gözlük dir.

3-Haziran ayında okullar kapanınca grup dersleri açılır.Derslerin tamamı hiltonda yapılır.Hilton otoparkı 3 saat ücretsizdir.

 

Grup dersleri için kayıt kabul  Tel: 0 507 592 91 35 Ömer  hoca      0 545 514 61 75 

 Tüm ilçelerden öğrenci sayısına göre servis kalkacaktır.

Yüzme kursumuz her yaştan her kesime uygun programlar eşliğinde yapılmaktadır.Korku ve kaygıya son ! Bilimsel yolla yüzme dersleri. Çocuklara ve yetişkinlere yaş sınırı olmadan derslerimiz profosyonel eğitmenler eşliğinde bilinçli sonuç alacak şekilde devam ediyor. Bize göre mevsimsel olmayan bu sporu her mevsimde kapalı olan yüzme havuzlarında vermekteyiz.Farkındalık yaratıp beyninizi kendi kontrolünüze almanızı sağlıyoruz.

Böylece suya olan korku kaygı endişe; nedeni olmayan korkunuzla sonuç odaklı yüzmeyi öğrenmenizi sağlıyoruz. İzmir’de Çankaya’da çok özel size yakın olan Hilton’da dersler işlenmektedir. Bire bir özel derslerimiz ve 2 kişiyle yarı özel grup şeklinde ders alabilirisiniz.Derslerimizde temel olarak serbest stilin öğretilmesi önceliklidir. Sırayla sırt üstü, kurbağa kol ve  balıklama atlamayı öğretiyoruz.Fakat sizden gelen talepler doğrultusunda istediğiniz teknik öncelik alır ve isteğinize göre şekillenir.
 
Serbestsil: Teknik bilinçli yüzme için öncelikli yüzme için gerekli stillerdendir.Serbest yüzme stilinde ayak ve kulaçlarımızla yüzdüğümüz genelde tercih edilen tekniktir.

Sırtüstü:Bu teknikte vucudumuzu suya düz paralel şekilde ağzımız ve burnumuz dışarı dönük nefes alıcak şekildedir.

Kurbağalama:
Bu teknik te vücudumuz suyun içinde düz yüzüstü bir durumdadır.

Kelebek: Teknik bakımından zor olan koordinasyon ve güce dayalı olan bir stildir.İki kolun birden aynı anda kolların ve ayakların ritmik olarak suyu çekişinden oluşmaktadır.

Grup derslerinde

 1-Parasal kayıp yaşayabilirsiniz.Ortalama grup dersleri 180 tl - 200 tl arasında 3 ay gittiğinizi düşünürsek yaklaşık

    600 tl dir.Birde yol ücretiniz var ve  hala öğrenemediğnizi  bir düşünün.

 2-Zaman kaybı 3 ay boyunca bütün derslere katılayamaya bilirsiniz ve üstelik geçen 3 ayda hala öğrenemediniz. 

 3-Özgüven kaybı 2 ay sonunda belki gerçekten öğrenemiyeceğinize ikna olabilirsiniz.

 4-Seviye farkından doğan verimli ders kaybı herkes aynı seviyede olmayabilir yada herkes aynı hız ve ordan

   öğrenemez farklılık vardır.

Resmi Ortak kuruluşumuzdur.Yüzme ve Tenis sporunun tek adresi...


İzmir Yüzme Kursu
© 2015 İzmir Yüzme Spor

0 507 592 91 35
info@izmiryuzmespor.com

Yüzme öğrenmeyi bir eğlence haline getiriyoruz!